Chalupa Grúnik

Všetky apartmány Grúnik disponujú spoločenskou miestnosťou s krbom alebo krbovou pieckou, pohovkou a jedálenským posedením. V plne vybavenom kuchynskom kúte si pohodlne pripravíte chutné gastronomické špecialitky. Využijete elektrickú rúru, keramickú varnú dosku, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu, chladničku s mrazničkou, kávovar i hriankovač. Chalupa Grúnik poteší veľkou spoločenskou miestnosťou s kapacitou 40 miest, kde si užijete plnohodnotnú rodinnú či firemnú oslavu. Labužníkov istotne poteší barový pult s výčapným zariadením, sud piva Vám radi dodáme po dohode. V prípade záujmu taktiež zabezpečíme aj kompletný catering.

Po náročnej lyžovačke si môžete užiť nezabudnuteľný zážitok v novovybudovanom wellness centre, ktoré sa nachádza v priestoroch Chalupy Grúnik. Je vybavené infrasaunou, fínskou saunou a relaxačným bazénom so vzduchovými tryskami v ktorom sa pri teplote vody 32 stupňov môžete príjemne zohriať a relaxovať. Wellness centrum ponúkame privátne na objednávku u majiteľa za poplatok.

V areáli objektu je pre Vás pripravené futbalové a volejbalové ihrisko. Využijete aj kolíbku s altánkom a krbom na grilovanie. Deti sa vyšantia na detskom ihrisku.

Apartmány chalupy Grúnik

Vybavenie a exteriér